3 مزیت انکارناپذیر استفاده از دستگاه پولشمار در کسب و کارهای کوچک

9 / 10
از 6 کاربر

3 مزیت انکار ناپذایر استفاده از دستگاه پولشمار در کسب و کارهای کوچک

 

هنوز در محیط کار، پول ها را دستی می شمارید؟ همه ی تجارت های کوچک و بزرگ دنیا رو به تغییر هستند و مدیریت پول هم شامل این تغییر می شود. شمارش دستی پول علاوه بر افزایش احتمال خطا در سبب تلف شدن وقت هم می شود. کلاهبرداری در کسب و کارهای کوچک در سراسردنیا به یک مشکل بدل شده است. وجود اندکی مشکل در کسب و کار دلیلی است تا  بفهمیم از دست دادن پول اصلا راه حل مناسبی نیست. جلوگیری از ازدست رفتن پول و وجود خطا، استفاده از ماشین پولشمار را بیش از پیش مبرم می سازد و همچنین راندمان کاری را برای این قبیل کسب و کارها بالا می برد. 

فکر می کنید تا به امروز در کسب و کار خود پول زیادی از دست دادید؟ اینجا به ارائه 3 دلیل  مبنی بر لزوم دستگاه اسکناس شمار در کسب و کارهای کوچک می پردازیم.

 

بالا بردن راندمان کاری از لحاظ زمانی با استفاده از دستگاه  پول شمار

استخدام کارمندی مطمئن برای شمارش پول ها هیچ کمکی به بهبودی راندمان کاری شما نخواهد کرد. در ابتدا زمان زیادی برای شمارش پول ها تلف می شود و در ثانی، کسی را نمی شود پیدا کرد که پول را برای یک بار دستی بشمارد و از شمردن صحیح اطمینان حاصل کند، حتما باید چندبار بشمارد. وقتی یک دستگاه پولشمار برای کسب و کار خود می خرید از اتلاف وقت جلوگیری می کنید و زمان ذخیره شده را به کارهای مفید دیگر منوط به کار اختصاص می دهید. با استفاده از دستگاه پول شمار، می توان هزاران برگ اسکناس را در چند ثانیه شمرد. 

 

عملکرد قوی به معنای از دست رفتن پول کمتر

واقعیت مسلم این است که شمارش دستی پول، درصد خطا در شمارش را افزایش می دهد. با این وجود نمی توان تنها به شمارش پول ها به صورت دستی از سوی کارمند اعتماد کرد، اگر پول ها را بدزد چه؟

با استفاده از دستگاه پولشمار، علاوه بر شمارش درست و دقیق اسکناس ها، لیستی از پول های شمارش شده را در اختیار شما قرار دهد. 

 

کنار گذاشتن روش های سنتی سبب راحتی کار می شود.

اگرچه دستگاه های پولشمار با پیشرفته ترین تکنولوژی ساخته می شوند اما روند عملکرد آن ها بسیار ساده است. انقدر ساده که آدمی معمولی و بدون دانش هم می تواند با دستگاه پول شمار کار کند و با صرف چند دقیقه پول هایش را بشمرد. بیشتر پولشمارها به صورت اتوماتیک پس از قرار دادن پول در محفظه ورودی شروع به شمارش می کنند و تعداد اسکناس های شمارش شده را روی صفحه نمایشگر نمایش می دهند. با چنین عملکرد ساده ای حتی صاحبان کسب و کارهای کوچک نیز می توانند با اطمینان و بدون کوچکترین خطایی و به آسانی از دستگاه های پولشمار استفاده کنند. چه بسا باید گفت حتا عملکرد دستگاه های اسکناس شمار پیشرفته نیز چنین است. پس بیایید پولشمارهای دستی خود را با دستگاه های پولشمار جابجا کنید چرا که ماهیت کار دستگاه های اسکناس، شمارش اسکناس است.

 

منبع: Moneycounters

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :