پول شمار سایان

9 / 10
از 6 کاربر

یکی از حساس ترین سیستم های بانکی و فروشگاهی پول شمار می باشد. دستگاه اسکناس شمار یا پول شمار به دستگاهی اطلاق می شود که شمارش بسته اسکناس یا اسکناس و رول سکه باز شده از پلمپ به وسیله آن انجام می شود. انواع دستگاه پولشمار به دو صورت پول شمار کاملاً مکانیکی و یا پولشمار پیشرفته با استفاده از قطعات الکترونیکی وجود دارد. مهم ترین ویژگی قابل توجه در پول شمار دقت در شمارش پول توسط پولشمار است. در حال حاضر اکثر مشاغل و مکان ها از قبیل بانک ها، صرافی ها، مراکز خرید، فروشگاه های زنجیره ای بزرگ، خرده فروشی ها و... از استفاده کنندگان دستگاه پول شمار می باشند.

سایان نام تجاری شرکتی ایرانی در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات بانکی از جمله پول شمار و یکی از بهترین برندها در این زمینه می باشد. انواع دستگاه پولشمار سایان تولید شده توسط این برند معتبر و شناخته شده شامل 6 مدل می شود. پول شمار سایان مدل X22 _ پول شمار سایان مدل Smart _ پول شمار سایان مدل Bankers _ پول شمار سایان مدل Royal _ پول شمار سایان مدل Countera_ پول شمار سایان مدل Mega انواع مدل دستگاه پولشمار سایان می باشند که در میان آن ها 4 مدل پولشمار سایان اسمارت (Smart)، پول شمار سایان بنکرز (Bankers)، پول شمار سایان X22 و پول شمار سایان Countera از نظر ظاهر کاملاً شبیه به هم ساخته شده اند. دو طبقه بودن، برخورداری از نمایشگر مجزا و امکان سفارشی کردن شمارش اسکناس از 1 تا 999 ویژگی ها و امکانات مشترک پولشمار سایان اسمارت، پولشمار سایان X22، پولشمار سایان Countera و پولشمار سایان بانکرز می باشد. البته قابل ذکر است تشخیص خودکار اسکناس های نصفه و دوبله و همچنین تشخیص خودکار اسکناس های جعلی در حین شمارش از ویژگی های ممتازیست که در تمامی انواع پول شمار سایان به صورت مشترک وجود دارد.

خرید پول شمار

شمارش اسکناس به صورت دستی علاوه بر تکثیر باکتری و زمانبر بودن با توجه به اینکه در هر دسته اسکناس امکان وجود اسکناس به هم چسبیده نیز وجود دارد با احتمال خطای انسانی بالا همراه است که استفاده از دستگاه پولشمار به این منظور علاوه بر سرعت بخشیدن به شمارش پول و صرف زمان بسیار کمتر برای آن؛ بدون خطا و به صورت دقیق انجام می شود. در نتیجه خرید پول شمار برای کسب و کارهای بزرگ و سازمان هایی نظیر بانکها، مؤسسات اعتباری، صرافی ها، مراکز خرید، فروشگاه های زنجیره ای بزرگ، خرده فروشی ها و... بسیار کارآمد و مفید می نماید. دقت شمارش، سرعت شمارش و ظرفیت، قابلیت تشخیص اسکناس جعلی و نصفه، قیمت، امکان دسته بندی اسکناس، برخورداری از سیستم پاکسازی و همچنین شرکت سازنده و گارانتی مواردی است که در خرید پولشمار باید به آن توجه داشت.

قیمت پول شمار سایان

انواع دستگاه پول شمار سایان با توجه به کیفیت بالا و قابلیت های کارآمد و مفید از قیمت معقول، ایده آل و در خور توجه برخور دار بوده و نظر مشتری را به خود جلب می کند. پایین بودن قیمت پول شمار سایان و کیفیت بهتر آن نسبت به نمونه های خارجی از مزیت های پولشمار سایان نسبت به مدل های خارجی به شمار می آید.

خرید پول شمار سایان

خرید پول شمار ایرانی از بسیاری جهات مانند کیفیت بهتر، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش برای خریدار ایرانی بسیار بهتر و مناسب تر می باشد. پولشمار سایان به دلیل اینکه ساخت ایران بوده و بسیاری از هزینه های اضافی که برای محصولات خارجی وجود دارد از قبیل ترانزیت و... را نداشته، قیمت گذاری مناسب و خوبی را دارا می باشد و از این حیث جزو انواع پول شمار ارزان به حساب می آید. خرید پولشمار سایان چه از نظر کیفیت و چه از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه و ایده آل بوده و همواره رضایت مشتری را به همراه داشته است.

خدمات پس از فروش پول شمار سایان

دستگاه های پولشمار نیز مانند سایر وسایل و دستگاه ها هر چند وقت و به صورت دوره ای نیاز به سرویس و نظافت به ویژه در قسمت سنسورها دارند. گارانتی و خدمات پس از فروش ویژگی بسیار مهم و قابل توجه در خرید هر محصولی از جمله پولشمار سایانمی باشد. قطعات یدکی در خدمات پس از فروش پول شمار سایان به لحاظ اینکه پول شمارسایان یک محصول کاملاً ایرانی است و قطعات آن در ایران تولید می شود همواره موجود بوده و علاوه بر آن در صورت بروز هرگونه مشکل برای پولشمار سایان و یا نیاز به راهنمایی؛ از طریق ارتباط با خدمات پس از فروش پولشمار سایان و برخورداری از خدمات تکنسین های کارآزموده و همینطور دریافت راهنمایی از مشاوران متخصص و مجرب در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن و به بهترین شکل مورد پیش آمده مرتفع خواهد شد. لازم به ذکر است خدمات پس از فروش پول شمار سایان برای انواع دستگاه های پول شمار سایان به مدت 12 ماه به صورت رایگان انجام می پذیرد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :