نکاتی قبل از خرید پول شمار

9 / 10
از 6 کاربر

نکاتی که قبل از خرید پول شمار باید رعایت شود ، در سایت پول شمار برای راهنمای بهتر مشتریان جهت خرید پولشمار مطابق نیاز طراحی شده است ، با بررسی و رعایت این نکات و دریافت مشاوره انتخاب دقیق تر خواهد بود .

دقت پولشمار :

یکی از مهم ترین ویژگی های یک پول شمار خوب دارا بودن دقت بالا می باشد چرا که پول شمار از حساس ترین سیستم های بانکی و فروشگاهی می باشد که دقت شمارش در آن  از اهمیت بالایی برخوردار است و در صورت عدم دارا بودن دقت کافی موجب روز خطا در حین شمارش پول می گردد به عنوان مثال فرض کنید که در یک بسته پنج هزار تومانی فقط دو  عدد خطا داشته باشد در این صورت حداقل روزی ده هزار تومان زیان می دهد بنابراین قبل از خرید پول شمار این نکته را به یاد داشته باشید 

تشخیص پول تقلبی :

یکی از نکاتی که قبل از خرید پولشمار حائز اهمیت است امکان تشخیص اسکناس های جعلی می باشد . باید توجه داشته باشید که این امر تنها در قبال کاغذ پول قابل اجرا می باشد و در برابر چک صدق نمی کند .


اسکناس شمار ایرانی برتری دارد یا خارجی ؟

دستگاه اسکناس شمار به گونه ای طراحی شده است که به طور مرتب نیاز به سرویس و چک شدن ، گرفتن باد و تمیز کردن سنسور ها دارد . بنابر این توصیه می گردد زمان خرید پول شمار دستگاهی را انتخاب نمایید که دارای گارانتی معتبر بوده تا در زمان معیوب بودن آن با مشکل مواجه نشوید زیرا دستگاه شما می بایست قطعا هر سه سال یک بار از هر لحاظ به خصوص تنظیم دهانه کشش سرویس گردد . حال اگر شما از پول شمار خارجی استفاده نمایید به دلیل این که ممکن است قطعات آن گران و یا در دسترس نباشد برای تعمیر آن از قطعات پول شمار اوراقی استفاده میشود .

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :