قابلیت محدود کردن شمارش پول شمار

9 / 10
از 6 کاربر

قابلیت محدود کردن شمارش پول شمار ، ساخته شدن پولشمار اساسا بخاطر سهولت در شمارش اسکناس و سرعت بخشیدن به این روند بوده است ولی به مرور برای اینکه بتوان از دستگاه اسکناس شمار بیشترین استفاده را کرد و هم به خاطر نیازهایی که توسط مصرف کننده های دستگاه پول شمار به وجود آمد ، موجب شده است سازندگان دستگاه پولشمار امکانات دیگری را هم علاوه بر شمارش اسکناس برای پولشمار تعبیه کنند تا نیازهای گسترده تری را پوشش دهد و استفاده از از دستگاه پولشمار در زندگی روزمره افزایش یابد.

افزایش امکانات پول شمار و اضافه شدن خصوصیات بیشتر و کاربردی به دستگاه پولشمار باعث شده است که استفاده از دستگاه پولشمار افزایش یابد. نباید این مسئله را فراموش کرد که استفاده اصلی از دستگاه پول شمار در بنگاه های مالی و بانک ها و موسسات مالی و اعتباری است. البته با به وجود آمدن مدل های رومیزی و دفتری پولشمار بنگاه های کوچک تجاری و دفاتری که حجم تبادل اسکناس در آنها بالا هست نیز از دستگاه پولشمار استفاده می کنند.

یکی از نیاز هایی که بنگاه های مالی و بانک ها علاوه بر شمارش اسکناس ها دارند دسته بندی کردن آن ها در تعداد مشخصی است. این کار اگر بخواهد به صورت دستی انجام شود متضمن صرف کردن زمان زیاد و هزینه های بالا است و از طرفی مسئله مهم تر عدم دقت کافی افراد در دسته بندی اسکناس و بروز اشتباه در تعداد اسکناس های دسته بندی شده است. این مشکلات موجب شد تا تولید کنندگان بنا به نیاز بانک ها و بنگاه های مالی اقدام به طراحی امکانی در دستگاه پولشمار کنند که دستگاه پولشمار بتواند عمل دسته بندی اسکناس ها را هم به صورت برنامه ریزی شده انجام دهد.

شما با برنامه ریزی دستگاه پولشمار بر روی تعداد خاصی از اسکناس، می توانید اسکناس های خود را در تعداد دلخواه به صورت دقیق دسته بندی کنید. این امکان به این صورت است که شما با وارد کردن عدد دلخوه خود به دستگاه پولشمار، دستگاه پول شمار را در یک عدد و تعداد مشخص محدود می کنید و دستگاه پولشمار بعد از شمارش تعداد مورد نظر اسکناس شمارش را قطع می کند و کاربر باید اسکناس های شمارش شده را بردارد. کاربر اسکناس ها را جمع آوری کرده و دوباره اقدام به شمارش اسکناس های بعدی می نماید و دوباره در همان تعداد شمارش را قطع می کند.

با این امکان شما به راحتی می تواند با استفاده از دستگاه پولشمار اقدام به شمارش و دسته بندی تعداد مشخص اسکناس کنید. و از اینکه اسکناس های دسته بندی شده، دارای تعداد مشخص و یکسانی است و اشتباهی در تعداد آن ها رخ نداده است اطمینان حاصل کنید. از طرف دیگر در زمان شما صرفه ای شده است و موسسات و بانک ها می توانند با سرعت بیشتر و دقت بالاتر به شمارش و دسته بندی اسکناس ها اقدام کنند. بدون اینکه بخواهند نیروی اضافی و زمان اضافی صرف کنند .

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :