کارت پرینتر اسمارت مدل 31S

10 / 10
از 1 کاربر
کارت پرینتر اسمارت مدل 31S
قیمت : 23700000 تومان
وضعیت : موجود

کارت پرینتر اسمارت مدل 31S دستگاهی با طراحی امنیتی بالا، چاپ بسیار خوب، کارآیی عالی و مطابق با آخرین استانداردهای جهانی برای چاپ کارت های بانکی، اعتباری، سازمانی، شناسایی، و دیگر انواع کارت ها با بهره بردن از تکنولوژی Fine Imaging است. که کیفیت بالایی را در چاپ ایجاد می کند. کارت پرینتر اسمارت 31S زمینه بسیار خوبی برای چاپ کارت های بانکی که نیاز به چاپ گروهی ندارند، فراهم کرده و با امکان کد گذاری روی کارت های مغناطیسی، هوشمند تماسی و غیر تماسی داخلی و خارجی کیفیت دستگاه را ارتقا داده است. دستگاه چاپ کارت اسمارت 31S توانائی چاپ تک رنگ و دورنگ یکرو، و چاپ دو رو را در صورت درخواست و با اضافه شدن فلیپر دارد و با کیفیت چاپ dpi300 وضوح بسیار خوبی برای تصویر و نوشته های کارت ایجاد می کند. قسمت ورودی کارت با ظرفیت 80 عددی در قسمت جلوی چاپگر کارت Smart 31S قرار گرفته و کارت ها به طور خودکار برای چاپ وارد دستگاه می شوند و پس از چاپ از قسمت انتهایی دستگاه که ظرفیت 25 تایی دارد، خارج می شوند. اندازه کارت های مناسب برای پرینتر کارت اسمارت 31S 54×86 میلی متر، و ضخامت آنها از 0.25 تا 1.25 میلی متر متغیر است. پرینتر کارت Smart 31S بر روی کارت هایی از جنس PVC، PET، و Composite PVC چاپ می زند و سرعت چاپ آن 720 عدد در ساعت برای چاپ تک رنگ، 156 عدد برای چاپ رنگی، و 124 عدد برای چاپ دورو (در صورت داشتن فلیپر) است. درواقع به خرید کارت پرینتر اسمارت 31S باید با دید تهیه دستگاهی کامل و کارآمد نگاه کرد و توجه به کارآیی های خوب دستگاه این نکته را به ما گوشزد می کند که بهای گزافی برای قیمت کارت پرینتر اسمارت 31S نپرداخته ایم.

کارت پرینتر اسمارت مدل 31S از سیستم عامل ویندوز، لینوکس، و مک پشتیبانی می کند، و با داشتن 64 مگابایت حافظه داخلی قابلیت به خاطر سپردن برخی فرمت های کارت را دارد تا در زمان نیاز به راحتی قابل دسترس باشند. چاپگر اسمارت 31S دارای SDK هوشمند برای افزایش کارکردهای چاپ مطابق با نظر و سلیقه مشتری است و با پشتیبانی از فونت های Unicode، و با امکان چاپ مستقیم فونت فارسی کار را برای کاربران آسان تر کرده است. دستگاه چاپ کارت اسمارت 31S دارای سنسور هوشمند تشخیص ریبون، و نصب سریع و آسان آن است. درگاه USB  چاپگر کارت Smart 31S امکان برقراری ارتباط آن با رایانه را فراهم می کند و در صورتی که به درخواست مشتری درگاه شبکه شدن یا Ethernet بر روی آن نصب شود، امکان برقراری ارتباط به دستگاه می دهد. بهترین دمای مناسب برای استفاده از پرینتر کارت اسمارت 31S 15 تا 35 درجه سانتی گراد و میزان رطوبت مناسب محیط برای آن از 20 تا 80 درصد است. وزن پرینتر کارت Smart 31S 3.4 کیلوگرم است و اگر فلیپر برای چاپ دورو بر روی آن نصب شود به 4.2 کیلوگرم می رسد. اندازه چاپگر اسمارت 172×190×377 سانتیمتر است و مناسب قرار دادن بر روی هر میز و پیشخوانی است.

اگر شما مسئول خرید بانک، موسسه اعتباری، یا سازمانی هستید و به دنبال چاپگری مناسب برای چاپ کارت می گردید و ویژگی ها و قیمت کارت پرینتر اسمارت 31S نظر شما را به خود جلب کرده، برای خرید کارت پرینتر اسمارت 31S اقدام کنید و آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. با خرید اینترنتی چاپگر اسمارت 31S بدون خارج شدن از خانه یا محل کار، آن را در محل دلخواه خود دریافت کنید و از امکاناتی که در اختیار شما می گذارد، بهره ببرید.

مزایا:

- چاپ یک رو
- کیفیت چاپ 300 DPI
- اندازه چاپ کارت 54×86 میلیمتر
- ضخامت کارت 0.25 تا 1.25 میلیمتر
- نوع کارت PVC و Composite PVC و PET
- سرعت چاپ 720 کارت در ساعت (تک رنگ)
- گنجایش ورودی 80 کارت و گنجایش خروجی 25 کارت
- سازگار با ویندوزهای 7، 8، 10، ویستا و لینوکس
- مجهز به درگاه USB
- دارای قفل نرم افزاری

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
محصولات پر فروش