کارت پرینتر اسمارت مدل 31

10 / 10
از 1 کاربر
کارت پرینتر اسمارت مدل 31
قیمت : 0 تومان
وضعیت : موجود

کارت پرینتر اسمارت مدل 31 چاپگر حرارتی باکیفیت و با استاندارد جهانی ویژه چاپ کارت های بانکی، سازمانی، شناسایی، سلامت، ترابری، و کارت های مشابه مورد نیاز برای بانک ها، سازمان ها، و موسسه های اعتباری است و خرید کارت پرینتر اسمارت 31 می تواند نیاز چاپ کارت را در هر کدام از این مراکز برطرف کند. چاپگر اسمارت 31 با طراحی امنیتی بالا امکان کدگذاری روی کارت های مغناطیسی، هوشمند تماسی، و غیر تماسی را فراهم کرده و سیستم پیشرفته ای در چاپ کارت های کدگذاری شده را در اختیار ما می گذارد. دستگاه چاپ کارت اسمارت 31 قابلیت چاپ لب به لب روی کارت هایی از جنس PVC، PET، و Composite PVC را با کیفیت dpi300 دارد. دستگاه چاپ کارت اسمارت 31 با بهره بردن از تکنولوژی Fine Imaging به کیفیتی برتر در چاپ تک رنگ و رنگی دست یافته است. چاپگر کارت Smart 31 دارای درگاه ورودی برای 80 کارت در قسمت جلوی دستگاه و خروجی 25 کارت در انتهای دستگاه است و تغذیه آن هم به صورت خودکار است. اندازه کارت های مناسب برای پرینتر کارت Smart 31 54×86 میلی متر، و ضخامت کارت ها 0.25 تا 1.25 میلی متر است. سرعت چاپ کارت در پرینتر کارت اسمارت 31 ،720 کارت تک رنگ، 156 کارت رنگی، و 124 کارت دو رو (در صورت نصب فلیپر) در ساعت است.

کارت پرینتر اسمارت مدل 31 چاپگری زیبا، مدرن، سبک، و کوچک است و آن را می توان روی هر میز و یا پیشخوانی قرار داد و از آن استفاده کرد. دستگاه چاپ کارت اسمارت 31 دارای توانائی های بسیاری است که نیاز سازمان مورد نظر را برطرف می سازد. نخستین ویژگی اینکه کار کردن با این دستگاه نیاز به تخصص خاصی ندارد و هر کاربری بدون نیاز به داشتن تخصص خاصی می تواند از آن استفاده کند. اما ویژگی های دیگر چاپگر اسمارت 31 را به طور خلاصه می توان این گونه نام برد: قابلیت چاپ یکرو، تک رنگ، رنگی، و چاپ دورو (در صورت درخواست مشتری و با اضافه کردن فلیپر به چاپگر)، پشتیبانی از فونت های Unicode با امکان چاپ مستقیم فونت فارسی، قابلیت تنظیم نوشته و تصویر با توجه به سلیقه و نیاز مشتری، وجود SDK هوشمند و کامل برای افزایش کارکردهای چاپ مطابق نظر مشتری، قابلیت نصب آسان و سریع ریبون، توانائی قفل کردن دستگاه در دو سطح کاربری و مدیریت، وجود سنسور هوشمند برای تشخیص ریبون در دستگاه، و قابلیت اتصال به شبکه در صورت درخواست مشتری. دستگاه چاپ کارت اسمارت 31 دارای درگاه اتصال USB است و از سیستم عامل ویندوز، لینوکس، و مک نیز پشتیبانی می کند. 64 حافظه پرینتر کارت Smart 31 هم کمک می کند تا اطلاعات لازم و قالب های چاپی در آن ذخیره شود. بهترین دما برای بهره بردن از کارت پرینتر اسمارت 31 ، 15 تا 35 درجه سانتی گراد، و میزان رطوبت مناسب محیط برای آن 20 تا 80 درصد است. اندازه چاپگر کارت Smart 31 172×190×377 میلی متر، و وزن آن 3.4 کیلوگرم است. البته اگر برای چاپ دورو، فلیپر به دستگاه اضافه شود، وزن چاپگر به 4.2 کیلوگرم می رسد و البته قیمت کارت پرینتر اسمارت 31 هم بیشتر می شود. پرینتر کارت اسمارت 31 از برق شهری انرژی می گیرد.

شما می توانید پیش از خرید کارت پرینتر اسمارت 31 با ما تماس بگیرید و از دیگر قابلیت های آن باخبر شوید و اگر سوالی درباره آن دارید با همکاران ما در میان بگذارید. خرید اینترنتی چاپگر اسمارت 31 آن را بدون خارج شدن شما از محل کار به دست شما می رساند و هنگام دریافت آن می توانید قیمت کارت پرینتر اسمارت 31 را بپردازید و از چنین چاپگر کارآمدی لذت ببرید.

 

مزایا:

- کیفیت چاپ 300 DPI- اندازه چاپ کارت 54×86 میلیمتر

- ضخامت کارت 0.25 تا 1.25 میلیمتر

- نوع کارت PVC و Composite PVC و PET

- سرعت چاپ 720 کارت در ساعت (تک رنگ)

- گنجایش ورودی 80 کارت و گنجایش خروجی 25 کارت

- سازگار با ویندوزهای 7، 8، 10، ویستا و لینوکس

- مجهز به درگاه USB

- دارای قفل نرم افزاری

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
محصولات پر فروش