پولشمار نیکیتا مدل LD2000

10 / 10
از 1 کاربر
پولشمار نیکیتا مدل LD2000
قیمت : 0 تومان
وضعیت : موجود

پولشمار نیکیتا مدل LD2000،از سوی شرکت رایان سفیر خاورمیانه یا همان نیکیتا تولید می شود. شرکت نیکیتا فعالیت تولیدی خود را با هدف تامین ماشین آلات اداری از سال 1382 آغاز کرد. این شرکت با گسترش نمایندگی های فروش خود و ارائه خدمات پس از فروش از نظر کیفی و فنی و هم چنین تولید پولشمار با کیفیت بالا، توانسته از رضایت مشتریان بسیاری را کسب کند. پولشمار نیکیتا مدل LD2000، از جدیدترین تولیدات شرکت نیکیتا به شمار می رود. 

پولشمار نیکیتا مدل LD2000، با استفاده از اشعه UV و IR به تشخیص اسکناس های جعلی می پردازد. تنظیمات شمارش دستگاه اسکناس شمار نیکیتا را می توان تغییر داد تا شمارش اسکناس به تعداد دلخواه باشد. شرکت نیکیتا دستگاه پول شمار خود را به سیستم ارائه مجموع شمارش تجهیز کرده است و می تواند به راحتی محاسبه کند. دستگاه اسکناس شمار قابلیت شمارش پول های به هم چسبیده، تا خورده و حتی نصفه را نیز دارد. قابلیت شمارش اسکناس های کهنه نیز برای پولشمار نیکیتا مدل LD2000، فراهم شده است. امکان تنظیم ضخامت اسکناس از سوی اسکناس شمار وجود دارد. سیستم جذب خودکار گرد و غبار روی اسکناس شمار نیکیتا تعبیه شده است. پولشمار نیکیتا مدل LD2000، بدون هیچ خطایی می تواند در بالاترین سرعت به شمارش پول بپردازد. 

پولشمار نیکیتا مدل LD2000، از نمایشگر دوم برخوردار است و در این صورت متقاضی نیز قادر است بر روند شمارش دستگاه پولشمار نظارت داشته باشد. دستگاه پول شمار نیکیتا به سیستم عیب یاب خودکار مجهز شده است و قابلیت تست سنسورها را نیز دارد. پولشمار نیکیتا مدل LD2000، دارای ظرفیت ورودی 800 برگ اسکناس و حجم خروجی 200 برگ اسکناس است. سرعت شمارش دیتگاه اسکناس شمار نیکیتا از 800 تا 2000 برگ اسکناس در دقیقه است و با استفاده از بخش تنظیمات می توان سرعت شمارش را تغییر داد. اندازه دستگاه پولشمار نیکیتا برابر با 27×25×23 سانتیمتر است و به شکل رومیزی طراحی و ساخته شده است. با توجه به وزن 7.5 کیلوگرمی پولشمار نیکیتا مدل LD2000، به راحتی می توان دستگاه پولشمار را جابجا کرد.  

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره پولشمار نیکیتا مدل LD2000، و دیگر محصولات ارائه شده در پولشمار با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
محصولات پر فروش