پولشمار سایان مدل X22

10 / 10
از 1 کاربر
پولشمار سایان مدل X22
قیمت : 0 تومان
وضعیت : موجود

شرکت سایان به تولید دستگاه های پولشمار می پردازد و با تجربه سال ها تولید توانسته است مشتریانی را از ادارات دولتی، خصوصی، نهادها، صرافی ها و بانک ها به خود جلب کند. بیشتر محصولات سایان از نظر ظاهری شباهت های بسیاری به یکدیگر دارند و وجه تمایز را باید در کارکرد و امکانات دستگاه های اسکناس شمار پیدا کرد.

پولشمار سایان مدل X22، از سوی شرکت داخلی سایان تولید شده است. دستگاه پول شمار در دسته اسکناس شمارهای رومیزی قرار می گیرد و دارای دو طبقه است. طبقه بالا مخزن ورودی اسکناس قرار دارد و در پایین مخزن خروجی اسکناس تعبیه شده است. پولشمار سایان مدل X22، قادر به شمارش اسکناس از 1 تا 999 است. امکان تشخیص اسکناس های جعلی برای دستگاه اسکناس شمار سایان وجود دارد. دستگاه پول شمار به دو صورت قادر به شمارش اسکناس است بدین معنا که با استفاده از دو سنسور اسکناس ها را می شمارد و ضریب خطای احتمالی در شمارش اسکناس ها به پایین ترین میزان خود می رسد.

می توان بدون مرتب کردن و یکسان سازی اسکناس ها، آن ها را درون مخزن ورودی پولشمار سایان مدل X22، قرار داد و به راحتی شاهد شمارش سریع و بدون نقص اسکناس ها باشیم. دستگاه اسکناس شمار سایان علاوه بر نمایشگر داخلی از نمایشگر دوم نیز برخودار است. نمایشگر دوم پولشمار سایان مدل X22، سبب می شود از فاصله دور نیز اعداد قابل نمایش باشند و یا متقاضی نیز بتواند بر شمارش نظارت داشته باشد. دستگاه پولشمار رومیزی با استفاده از دستگیره تعبیه شده روی اسکناس شمار به راحتی جابجا می شود. پولشمار سایان مدل X22، به همراه 12 ماه گارانتی در اختیار مشتری قرار می گیرد.     

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
محصولات پر فروش