پولشمار رومیزی نیکیتا مدل LD-45

10 / 10
از 1 کاربر
پولشمار رومیزی نیکیتا مدل LD-45
قیمت : 0 تومان
وضعیت : موجود

پولشمار رومیزی نیکیتا مدل LD-45، محصول شرکت داخلی نیکیتا است. شرکت نیکیتا با نام ثبتی شرکت رایانه سفیر خاورمیانه و عنوان تجاری نیکیتا فعالیت خود را از سال 1382 در زمینه تجهیزات اداری و بانکی اغاز کرد. فعالیت شرکت نیکیتا منوط به تولید و واردات دستگاه پولشمار و دیگر ماشین های اداری است. پولشمار رومیزی نیکیتا مدل LD-45 در اندازه های 27×26×21 سانتیمتر تولید می شود و وزن تقریبی آن به 6 کیلوگرم می رسد. هم چون دیگر دستگاه های اسکناس شمار، پولشمار رومیزی نیکیتا مدل LD-45 دارای یک ورودی و خروجی است، ظرفیت ورودی 150 برگ اسکناس و خروجی دستگاه پولشمار 200 برگ اسکناس خواهد بود.

سرعت پول شمار نیکیتا برابر با 1000 برگ اسکناس در دقیقه تعریف شده است و بیشینه شمارش اسکناس شمار رومیزی نیکیتا همین مقدار است. صفحه نمایشگر پولشمار رومیزی نیکیتا مدل LD-45، قابلیت نمایش 4 کاراکتر عددی را دارد. اسکناس شمار نیکیتا دارای دو نمایشگر است و با این امکان حتی متقاضی نیز می  تواند بر روند پول شمار نیکیتا تسلط داشته باشد و یا کاربر می تواند از فاصله دور بر عملکرد دستگاه پولشمار نظارت کند. از جمله قابلیت های دستگاه پولشمار رومیزی نیکیتا می توان به شمارش بلافاصله اسکناس ها پس از قراردادن درون دستگاه پول شمار اشاره کرد. کاربر بدون در نظر گرفتن نحوه قرار گیری اسکناس می تواند اسکناس ها را درون دستگاه پول شمار قرار دهد چرا که اسکناس شمار امکان شمارش به دو صورت عمودی و افقی را دارد.

با استفاده از تنظیمات پولشمار رومیزی نیکیتا مدل LD-45، می توان میزان شمارش اسکناس را تغییر داد و هم چنین قابلیت تغییر میزان ضخمات اسکناس را نیز دارد. دستگاه رومیزی پول شمار به سیستم عیب یاب خودکار مجهز است. از جمله معایب پولشمار رومیزی نیکیتا مدل LD-45، فقدان سنسورهای تشخیص اسکناس است. توان مصرفی دستگاه اسکناس شمار رومیزی بسیار اندک است و 45 وات کمتر از میزان مصرف یه لامپ معمولی است.   

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
محصولات پر فروش