پولشمار رومیزی مکس مدل BS210

10 / 10
از 1 کاربر
پولشمار رومیزی مکس مدل BS210
قیمت : 0 تومان
وضعیت : موجود

پولشمار رومیزی مکس مدل BS210، از سوی شرکت باران صنعت سهند تولید شده است. شرکت باران صنعت سهند به تولید دستگاه ها و ماشین های اداری می پردازد و دستگاه های اسکناس شمار نیز یکی از تولیدات این شرکت به شمار می روند. پولشمار رومیزی مکس مدل BS210، یک دستگاه پول شمار کاملا ایرانی محسوب می شود. دستگاه های اسکناس شمار مکس از مزایای یکسانی در برخی ویژگی ها برخوردارند، هم چون امکان تشخیص اسکناس جعلی, تاشده و از این دست ... این کار به سبب تجهیز دستگاه پولشمار به اشعه مادون قرمز است.

 

اندازه های دستگاه پولشمار رومیزی مکس مدل BS210، برابر با 17×27×24 سانتیمتر است و فضای زیادی را برای قرارگیری نخواهد گرفت. وزن اسکناس شمار رومیزی حدود 6 کیلوگرم است و از سرعت شمارش 1000 برگ اسکناس در دقیقه برخوردار است. و بیشترین میزان سرعت دستگاه پول شمار نیز همین میزان است. پولشمار رومیزی مکس مدل BS210، دارای نمایشگر دوم است. نمایشگر دوم سبب می شود کاربر بتواند از فاصله دور بر عملکرد دستگاه رومیزی پول شمار کنترل داشته باشد و هم چنین برای متقاضی نیز مفید خواهد بود زیرا او نیز می تواند شاهد روند شمارش اسکناس ها باشد.

 

توان مصرفی پولشمار رومیزی مکس مدل BS210، بسیار اندک است و حدود 75 وات خواهد بود. پولشمار رومیزی مکس مدل BS210 می تواند به طور خودکار موتور و سنسورهای دستگاه پولشمار را بررسی کند و مشکلات دستگاه اسکناس شمار را اتوماتیک ردیابی کند. با کمک تنظیمات پولشمار رومیزی مکس مدل BS210، کاربر می تواند تنظیمات منوط به شمارش اسکناس ها را تغییر دهد. شرکت مکس دستگاه پولشمار خود را به قابلیت اتوماتیک خاموش/روشن تجهیز کرده است.       

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
محصولات پر فروش