سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC8500

10 / 10
از 1 کاربر
سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC8500
قیمت : 0 تومان
وضعیت : موجود

سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC8500، آخرین و پیشرفته ترین مدل از دستگاه سورتر و تشخیص اسکناس MA است. مدل NC8500 در کلاس خود دارای سریع ترین سورتر و سیستم تشخیص اصالت اسکناس است. قابلیت ها و عملکرد دستگاه در شمارش، دسته بندی و تشخیص اسکناس نسبت به دیگر مدل ها ارتقا پیدا کرده است. سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC8500، امروزه در بیشتر سیستم های بانکداری با حجم کاری بالا کارایی دارد و نسبت به کارایی خود از صدای کمتری داراست. دستگاه سورتر MA از قابلیت دسته بندی و شناسائی اسکناس های تا شده، سوراخ، پاره، چسبدار و ... را دارد. دستگاه تشخیص اصالت اسکناس می تواند به خوانش و تشخیص شمارش سریال اسکناس ها و هم چنین چک ها اقدام کند. دستگاه سورتر اسکناس MA از چندین سنسور تشخیص بهره مند است که هر کدام از آن ها از دقت و کارایی بسیار بالایی بهره مند هستند. هرکدام از سنسورها از عملکرد به خصوصی برخوردارند. سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC8500، به سنسورهای IR و نور سبز و قرمز مجهز شده است که قابلیت برسی 1584 نقطه در هر اسکن از اسکناس را داشته باشد. سنسورهای UV، MR و MG را نیز می بایست به قابلیت های دستگاه تشخیص اصالت اسکناس MA اضافه کرد که هر کدام از چندین کانال تشخیص برخوردار هستند. 

سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC8500، از تمامی قابلیت هایی که برای دستگاه سورتر و تشخیص اصالت اسکناس تعریف شده است برخوردار است. و قابلیت شمارش و دسته بندی هر اسکناسی را دارد. مدل NC8500 با استفاده از تکنولوژی پردازش تصویر می تواند در بالاترین سرعت همراه با دقت به دسته بندی، شمارش و پردازش اعتباری (تقلبی) چندین واحد پولی به صورت جداگانه و بدون محدودیت بپردازد.  دستگاه سورتر اسکناس MA دارای 3 خانه است است. قابلیت عملکرد سه خانه بدون تداخل در شمارش اسکناس برای دستگاه تشخیص اسکناس MA فراهم شده است. کاربر با استفاده از اتصال دستگاه سورتر به پرینتر می تواند از علمکردهای مقایسه ای نیز استفاده کند. نمایشگر 4.3 اینچی سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC8500 از پنل LCD ساخته شده است و ابعاد بزرگ نمایشگر و هم چنین قابلیت گرافیکی آن موجب می شود تا بتوان بیشترین اطلاعات و داده ها را به صورت همزمان و بدون تداخل در عملکرد دستگاه سورتر از طریق نمایشگر مشاهده کرد. در صورت گیر کردن اسکناس در دستگاه تشخیص اصالت پول به راحتی و تنها با فشردن یک دکمه می توان اسکناس را از دستگاه خارج کرد. سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC8500، برای هر ارز و واحد پولی کارایی دارد و می توان برای سهولت در کار، نمایشگر دوم را برای دستگاه سورتر برگزید.

برای سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC8500، می توان Black List تعریف کرد تا بتوان اطلاعات منوط به اسکناس های مسروقه یا تقلبی به دست آورد. دستگاه تشخیص اسکناس قابلیت شمارش 1100 برگ اسکناس در دقیقه را دارد. گنجایش محفظه ورودی  دستگاه برابر با 500 اسکناس است و برای محفظه اسکناس های شمارش شده، 250 برگ اسکناس اختصاص داده شده است و برای اسکناس های رد شده ظرفیتی معادل 250 برک اسکناس دارد. سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC8500، می تواند به شمارش اسکناس در ابعاد 60×85×0.08 میلی متر تا 100×190×0.12 میلی متر بپردازد. دستگاه سورتر MA در ابعاد 345×445×437 میلی متر ساخته می شود. و وزن حدودی دستگاه سورتر معادل 30 کیلوگرم است. دستگاه تشخیص اصالت پول MA، دارای 18 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC8500، و دیگر محصولات ارائه شده با همکاران ما تماس بگیرید.   

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
محصولات پر فروش