سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC7100

10 / 10
از 1 کاربر
سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC7100
قیمت : 0 تومان
وضعیت : موجود

 

سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC7100، محصولی تایوانی است و به عنوان یک سورتر دوخانه روانه بازار می شود. کارایی اصلی دستگاه MA مدل NC7100 شمارش اسکناس و مرتب کردن آن ها است. دستگاه سورتر MA جدیدترین مدل سوتر به شمار می رود و برای کنترل اسکناس، صرفه جویی در زمان و افزایش دقت بسیار مناسب و مطلوب خواهد بود. از جمله ویژگی های سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC7100، می توان به امکان مرتب کردن اسکناس ها اشاره کرد. مرتب کردن اسکناس ها از سوی دستگاه تشخیص اسکناس MA می تواند بر اساس مبلغ، کیفیت اسکناس ها و نحوه قرار گیری آن ها باشد. منظور از کیفیت اسکناس بسته به تازگی یا کهنگی اسکناس است. دستگاه سورتر MA قابلیت می تواند به جدا سازی پول های تا خورده، لکه دار، پاره و یا ... بپردازد. سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC7100، قابلیت تشخیص اسکناس های تقلبی را نیز دارد و حتی می تواند ضخامت و اندازه اسکناس ها را نیز تشخیص دهد، این مزیت به سبب استفاده از سنسورهای MG، CIS، UV، IR و MR است. علاوه بر شمارش ریال ایران می تواند شمارش و دسته بندی دلار، یورو، پوند و درهم را نیز انجام دهد. در حالت پیش فرض، دستگاه سورتر MA می تواند به شمارش و طبقه بندی 12 واحد پولی بپردازد و می توان قابلیت شمارش ارزهای گوناگون را افزایش داد. یکی از مزیت های جالب دستگاه سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC7100، امکان تشخیص، نمایش و چاپ سریال پول ها است.


 


درباره مشخصه های فنی سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC7100، باید اذعان کرد دستگاه تشخیص اسکناس از صفحه نمایش TFT رنگی 3.5 اینچی برخوردار است. منوی فارسی دستگاه سورتر MA، کار را برای کاربران ایرانی بسیار ساده می کند. محفظه ورودی دستگاه تشخیص اصالت اسکناس گنجایشی برابر با 500 اسکناس دارد. منظور از سورتر دو خانه، دو طبقه بودن دستگاه تشخیص اسکناس است. طبقه اصلی سورتر که درواقع همان محفظه اسکناس های شمرده شده است گنجایش 250 اسکناس را دارد و طبقه دیگر که شامل اسکناس های خارج شده است ظرفیتی معادل 100 اسکناس را دارد. دستگاه سورتر MA می تواند به شمارش 1500 اسکناس در دقیقه بپردازد. وزن دستگاه تشخیص اصالت اسکناس حدود 18 کیلوگرم است. سورتر و تشخیص اسکناس MA مدل NC7100، به همراه 18 ماه گارانتی به انضمام 10 سال خدمات پس از فروش در اختیار کاربران قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر یا استفاده از خدمات دستگاه تشخیص اصالت اسکناس و سورتر می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.  

حمزه عنایت : درخواست دستگاه
0 0
با سلام . لطفا بفرمائید از این مدل در شرکت دارید ؟ و قیمت آن چقدر می باشد؟ متشکرم
مدیریت : پاسخ
0 0
سلام وقت بخیر ، برای خرید پولشمار لازم است که نوع دستگاه را معرفی نمایید تا مطابق با نوع دستگاه قیمت اعلام گردد .که هم از همین قسمت و یا می توانید از طریق تماس با شماره ی ویزه ی 0216123 شرکت اقدام نمایید .
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
محصولات پر فروش