دستگاه تشخیص ارز دورس 230

10 / 10
از 1 کاربر
دستگاه تشخیص ارز دورس 230
قیمت : 9700000 تومان
وضعیت : موجود

دستگاه تشخیص ارز دورس 230 دستگاهی برای تشخیص اصل و تقلبی بودن پول 64 کشور مختلف دنیا در سطح بالای امنیتی، و مطابق با آخرین پیشرفت های تکنولوژی روز دنیاست. فناوری های جدید، تشخیص اصل بودن همه واحدهای ارزی جهان را در یک دستگاه در کنار هم جمع کرده تا دیگر نیازی به تهیه دستگاه های مختلف برای تست ارزهای متفاوت نباشد. برای تشخیص اصل بودن ارز کافی است پول مورد نظر را در دستگاه تشخیص اسکناس دورس قرار دهیم و با بستن در دستگاه اجازه دهیم تا کار بررسی پول ها را انجام دهد و نتیجه را روی نمایشگر 3.5 اینچی خود با مشخص کردن تعداد، مقدار، و مجموع اسکناس ها نمایش دهد. دستگاه تستر اسکناس دورس در هر دقیقه توان بررسی 60 اسکناس را دارد. خرید دستگاه تشخیص ارز دورس مورد نیاز بانک ها، صرافی ها، هتل ها، و حتی فروشگاه هایی است که با ارز خرید و فروش می کنند.

دستگاه تشخیص ارز دورس 230 سطح جدیدی از امنیت را برای فعالان عرصه اقتصادی در زمینه ارز و پول های خارجی نمودار می کند. دستگاه تست ارز دورس توانایی به روز رسانی نرم افزاری دارد و به روز رسانی آن به صورت آنلاین صورت می گیرد تا همواره اطلاعات جدیدترین اسکناس های کشورهای مختلف دنیا را داشته باشد و قابلیت های آن نیز به روز بماند. با دستگاه تشخیص اصالت ارز دورس می توان از راه مینی USB به رایانه متصل شد و از تعداد اسکناس ها، مقدار و مجموع آنها گزارش تهیه کرد. دستگاه تشخیص اسکناس دورس با بهره بردن از انرژی برق کار می کند .اندازه 8.6×10.5×11.5 سانتی متر دستگاه تست ارز دورس اجازه می دهد تا کاربر بتواند به راحتی آن را با خود همراه سازد و در تجارت خود از آن سود ببرد. وزن اندکی بیش از نیم کیلوگرم آن هم امکان قرار دادن دستگاه تستر اسکناس دورس را در کیف دستی به راحتی مهیا می کند. توجه به این نکته ضروری است که با هزینه کردن قیمت دستگاه تشخیص ارز دورس در واقع دستگاهی چندمنظوره برای تشخیص تمام ارزهای موجود در دنیا تهیه کرده و از تهیه دستگاه های جداگانه برای تشخیص ارز هر کشوری پرهیز نموده ایم.

اگر شما فعال عرصه اقتصادی در زمینه ارز هستید، یا خرید و فروش با ارزهای رایج انجام می دهید، به طور حتم نیاز به یک دستگاه تشخیص ارز دارید و خرید ایدئال برای شما خرید دستگاهی است که قابلیت تشخیص همه ارزهای موجود دنیا را داشته باشد تا از خرید دستگاه های جداگانه برای تشخیص پول هر کشوری بی نیاز شوید؛ اینجاست که ضرورت خرید دستگاه تشخیص ارز دورس برای شما نمایان می شود. ما امیدواریم خرسندی شما از خرید و قیمت دستگاه تشخیص ارز دورس در کنار توانمندی این دستگاه، تجارت خوبی را برای شما رقم بزند و نقطه عطفی نیز برای همکاری های آینده ما و شما باشد. امروزه خرید آنلاین کالاها از بهترین روش های خرید است و خرید اینترنتی دستگاه تشخیص اصالت ارز دورس هم نزدیک ترین راه برای دریافت این دستگاه کارآمد است.

 

مزایا:

- شناسایی کلیه واحدهای ارزی جهان
- پذیرش اسکناس در تمامی جهات
- سرعت تشخیص 60 اسکناس در هر دقیقه
- به روزرسانی نرم افزاری آنلاین
- برنامه کاربری گرافیکی چند زبانه
- نمایشگر لمسی 3.5 اینچی
- قابلیت اتصال به کامپیوتر و ارائه گزارش  
- فاقد باطری می باشد 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
محصولات پر فروش