تستر و تشخیص اسکناس MA مدل PD100

10 / 10
از 1 کاربر
تستر و تشخیص اسکناس MA مدل PD100
قیمت : 0 تومان
وضعیت : موجود

تستر و تشخیص اسکناس MA مدل PD100، از سوی شرکت تایوانی MA عرض می‌شود که در زمینه تولید ماشین‌های اداری فعالیت دارد. طراحی و ساخت دستگاه تستر اسکناس، تشخیص اصالت پول و پول‌شمار نیز در زمره فعالیت‌های شرکت MA می‌گنجد. تستر و تشخیص اسکناس MA مدل PD100، در مقایسه با دیگر تولیدات شرکت MA منسجم‌تر و کوچک‌تر طراحی و ساخته شده است. دستگاه تشخیص اصالت اسکناس PD100 مخصوص شناسایی پول‌های تقلبی طراحی و ساخته شده است. طراحی سبک و آئرودینامیکی  دستگاه تستر اسکناس زیبایی و برازندگی چشم‌گیری به دستگاه MA بخشیده است. دستگاه تشخیص اصالت MA با استفاده از حس‌گرهای تشخیصی جداگانه به پردازش اسکناس می‌پردازد هم چون حس‌گرهای رنگ، IR و MG  که خودکار شناسایی  ساختار و ظاهر پول را انجام می‌دهد. این شناسایی می‌تواند کلی و جزئی (یک اسکناس یا دسته‌ی اسکناس) انجام شود. باتری تستر اسکناس از قابلیت شارژ دارد و به‌راحتی می‌توان دستگاه MA را حمل یا جابجا کرد و فضای اندکی را روی میز کار شما به خود اختصاص می‌دهد. دستگاه تستر اسکناس با گردآوری جدیدترین فن‌آوری تولید می‌شود. سری PD100 قابلیت شمارش دلار، یورو، پوند، ین و دیگر واحدهای پولی مهم دنیا را دارد. بر اساس قیمت رقابتی دستگاه تستر اسکناس، طراحی باریک و عملکرد شناسایی فوق‌العاده آن می‌توان به جرئت ادعا کرد بهترین انتخاب برای تشخیص اصالت پول است. 


 

تستر و تشخیص اسکناس MA مدل PD100، ویژگی‌های بسیاری دارد. نخستین ویژگی دستگاه آزمون پول MA ابعاد کوچک و قابلیت جابجایی و حمل ساده آن است. به این ویژگی پرتابل می‌گویند. دستگاه تشخیص پول عملکرد فوق‌العاده سریعی دارد و در هر ثانیه 2 اسکناس را بررسی می‌کند. تشخیص پول بانکی و اعتبار و ثبات محاسبه با بالاترین کیفیت انجام می‌شود. تستر و تشخیص اسکناس MA مدل PD100، از مزیت ذخیره انرژی بهره‌مند است و 10 دقیقه پس از غیرفعال ماندن، دستگاه تشخیص پول تمامی اطلاعات ثبت شده را ذخیره می‌کند و در حالت ذخیره انرژی قرار می‌گیرد. کار با دستگاه تست پول بسیار ساده و آسان است. نمایشگر LCD دستگاه MA در اندازه‌های بزرگ طراحی می‌شود. دستگاه تشخیص اصالت پول به دو روش پول‌های رد شده را خارج می‌کند. کاربر می‌تواند به بسته به انتخاب خود نوع قرارگیری اسکناس‌ها را مشخص کند. تستر و تشخیص اسکناس MA مدل PD100، به شکل صوتی و بصری کاربر را متوجه شناسایی پول تقلبی می‌کند. تمامی اجزای تشکیل‌دهنده اسکناس اعم از جوهر آن بررسی می‌شود. اجزای تشکیل‌دهنده دستگاه اسکناس‌شمار قابلیت تفکیک دارند. برای به روز رسانی دستگاه تستر پول می‌بایست آن را به اینترنت متصل کرد تا به روز رسانی آنلاین انجام شود. دستگاه تشخصی پول به پورت استاندار USB  مجهز است. به روز رسانی تستر و تشخیص اسکناس MA مدل PD100، و هم‌چنین رفع اشکال آن تنها 1 دقیقه زمان می‌برد. تمامی اجزای شکل‌دهنده‌ی تستر و تشخیص اسکناس MA مدل PD100، ازجمله طراحی  آن در تایوان انجام می‌شود و همگی دارای تائید ROHS هستند. 

 

مشخصات فنی تستر و تشخیص اسکناس MA مدل PD100، به شرح زیر است:

.  دستگاه تشخیص پول به شکل چرخشی و با استفاده از موتور به پردازش پول می‌پردازد.

. نمایشگر از نوع LCD و دارای نور پس‌زمینه است.

. سرعت شمارش اسکناس برابر با دو برگ اسکناس در هر ثانیه است.

. بیشترین اندازه اسکناس برای تستر و تشخیص اسکناس MA مدل PD100، می‌بایست برابر با 0.5×82×185 میلی‌متر باشد.

. از طریق حس‌گرهای IR، MG و رنگ نوع اسکناس را مشخص می‌کند.

. جهت قرارگیری اسکناس در هر 4 وجه امکان‌پذیر است.

. دستگاه تستر پول می‌تواند به خوانش دلار، یورو، ین، دلار هنگ کونگ، یوان، دلار تایوان، پوند، رند آفریقای جنوبی، لیر، ریال، پزو مکزیک، کوردوبا نیکاراگوئه، سل پرو، پزو کلمبیا، فرانک سوئیس، زلوتی لهستان، کرون دانمارک بپردازد.

. در نوع LCD، تستر پول به پورت خارجی پرینتر مجهز است.

. مجهز به USB

. تستر و تشخیص اسکناس MA مدل PD100، قابلیت کارکرد با 4 باتری AA  را دارد. 

. دمای مناسب برای عملکرد دستگاه تستر پول بین 0 تا 40 درجه سانتی‌گراد است

. ابعاد تستر و تشخیص اسکناس MA مدل PD100، برابر با 89×133×135 میلی‌متر است.

. وزن تشخیص اسکناس، بدون پک باتری 750 گرم خواهد بود.

. تستر و تشخیص اسکناس MA مدل PD100، از سوی استاندارهای ROHS،  FCC و CE تائید شده است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
محصولات پر فروش