تستر اسکناس سنسور دار BMDC

10 / 10
از 1 کاربر
تستر اسکناس سنسور دار BMDC
قیمت : 0 تومان
وضعیت : موجود

تستر اسکناس سنسور دار BMDC وسیله ای برای تشخیص اسکناس جعلی بوده و دارای ساختار ساده می باشد ، تستر اسکناس BMDC به دلیل کیفیت در بانک ها و موسسات مالی کاربرد بسیار زیادی دارد ، خرید تستر اسکناس به معنی جلوگیری از رفتار غیر اخلاقی افراد سود جو می باشد .

امروزه به دلیل ارزشمند بودن اسکناس ریالی مانند ایران چک 1000000 ريال و 5000000 ريالی آمار پول های تقلبی بالا رفته و این امر به خرید تستر اسکناس اشاره دارد ، با خرید تستر پول می توانید به راحتی داد و ستد کرده و ریال دریافت نمایید .

تستر اسکناس معمولا در پول شمار تعبیه شده است اما در مکان هایی که نیاز به اسکناس شمار نیست ، تهیه یک دستگاه تستر اسکناس بهترین انتخاب خواهد بود ، قیمت تستر اسکناس مناسب بوده و به راحتی هر فروشگاه قادر به خرید ان خواهد بود اما با داشتن تستر پول تقلبی امکان ورود اسکناس جعلی به حساب ریالی به صفر می رسد .


ویژگی های تستر اسکناس سنسور دارد BMDC

  • دارای لامپ UV و مهتابی جهت نمایش تمام مندرجات اسکناس
  • ساختار مقاوم پوشیده شده توسط پلاستیک فشرده ی ABS
  • تغذیه توسط برق
  • دارای سنسور و چشمی جهت خاموشی خودکار تستر در صورت عدم استفاده
  • کلید روشن ، خاموش اصلی
  • امکان تست اسکناس به صورت تکی و چند تایی
    وجود سنسور خاموش خودکار در بانک ها و موسسات مالی که به صورت مداوم از دستگاه تستر اسکناس استفاده می نمایند انتخاب بهتری خواهد بود زیرا در طولانی مدت موجب افزایش عمر دستگاه و از سویی کم نمودن هزینه های برق می گردد ، دستگاه تشخیص اصالت اسکناس BMDC دارای 12 ماه گارانتی می باشد .

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
محصولات پر فروش